Отзывы о компании СКРИНЬКА. Товари для вишивки бісером та нитками.
- Елена В.
Дякую за якісну схему та підбір ниток до неї. Позитивні враження від співпраці, замовлення прийшло швидко, всі товари в наявності, якість співпадає з інформацією на сайті.
- Комментарий продавца
Доброго дня!
Дякую Вам за оцінку нашої роботи! Бажаю Вам приємного вишивання та до нових покупок ;)
- Комментарий продавца
- клобукова алла александровна
Спасибо вам большое, за схемы очень понравились.
- Оксана М.
Вже другий день роблю замовлення. І ніхто навіть не передзвонює
- Комментарий продавца
Доброго дня!
Спілкувалася з вами по телефону. Ви робили замовлення якраз у період травневих вихідних.
Рахунок та рекізити на передоплату скинула. Очікуємо на надходження коштів від вас, щоб відправити замовлення.
- Комментарий продавца
- Ірина С.
Все дуже добре.
- Оксана Д.
Купляла в цьому магазині вперше і точно в останнє. Схема для великоднього рушника не відповідає розміру, і щей з залишками фарби від нанесення друку. Чим вивести продавець не знає(
- Комментарий продавца
Доброго дня! Ви здійснили у нас покупку і відразу були претензії про те, що придбана заготовка є не оригінальна. Дійшло до того, що з вами особисто сконтактовувався розробник Заготовки та переконував про оригінальність даного товару. Через тиждень ви висунили претензію, що є плями - на предвставленому фото та відео я не бачу їх. Я розяснила Вам, що це швидше за все пилинка/ворсинка, яка при друці потрапила на тканину, вона нічим не виведеться (а "не я не знаю чим вивести"). Малюнок даної заготовки такий, що частина вишивається, а частина є друкована, тобто малюнок яйця не вишивається, має фарбований фон - можливо ці по вашому "плями" є чатиною задуманого виробником фону. Я налогошую, що на наданих вами фото та відео нами не було помічено ніяких дефектів на тканині. Оскільки ви дану заготовку уже почили вишивати, та вишили добрячий кавалок, то відповідно обміняти чи повернути ми її уже не можемо.
- Оксана
По перше претензій не було! Просто запитала чому на даній вишивці не має лого. По друге розмір вказано не правильно і на даний час (хоча ви казали що помилка і виправите) А бризги фарби точно не задумані виробником, і я чомусь їх бачу а ви бо вам так зручно ні(постараюсь зробити краще фото, щоб і ви побачили), може вам так подобається, щоб були плями на тканині, мені особисто ні! І я запитала нормально чим вивести, а ви порадили не зациклюватись(про повернення взагалі мови не були, але для себе висновок про даний магазин зробила і написала правдивий відгук. (взагалі то негативних відгуків у вас багатенько(
- Комментарий продавца
Коментую щодо "взагалі то негативних відгуків у вас багатенько(" : як показує практика, не всіх можна на 100% задовільнити, у кожній сфері життя так є, не тільки у торгівлі чи окремо взятому нашому магазині... негатив завжди такі покупці люблять писати. Позитивних приємних відгуків маємо багато - отримуємо як повідомплення на вайбер, є фото від покупців, багато виставляємо у інстграмі. І дуже багато дзвінків від покупців, що замовлення отримали та задоволені. Нажаль не всі вміють на порталі залишити коментарі.... "Якщо тебе не критикують, значить ти нічого не робиш" (с)
- Оксана
Взагалі це мій перший негативний відгук! І написаний правдиво, а не лише для того щоб просто написати. А ви на вказані вам зауваження не реагуєте, лише чомусь виправдовуєтесь, що ваш магазин такий "хороший".
- Комментарий продавца
Дякую за вашу оцінку роботи нашого магазину. Взяли її до уваги, працюємо над виправленням наших помилок та вдосконаленні роботи.
- Комментарий продавца
- Лілія Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАліна В.
чи відправили ви мені кофту?
- Комментарий продавца
Так, відправлено. Такі повідомлення треба писати у чат, або на вайбер, чи телефонувати.
- Комментарий продавца
- Христина М.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина Д.
Вказаної серветки не було в наявності. Вислали пізніше ніж обіцяли... Замовлення складено 5.03 отримала 15.03....(відстань 150км)
- Комментарий продавца
Доброго дня
На сайті в період , коли Ви робили замовлення, була виставлена інформація про те, що замовлення збираються та відсилаються із затримкою внаслідок сезонного напливу замовлень. У вайбер переписці я теж вказувала з якого числа буде відправка - було прописано, що відправка "з 9/03", тобто після 9/03, відповідно відправили 11/03 укрпоштою, Ви отримали 15/03. Можу скрін надати. Також спілкувалася з Вами по телефону. Бажаю Вам приємного вишивання. - Ірина
Відправили серветку 13.03 в мене теж є переписка
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСтефа Ф.
Не відправили замовлення і не звмязались зі мною((
- Комментарий продавца
Доброго дня!
Дзвонили до Вас декілька разів. Ви не відповіли, також були короткі гудки.
Зараз спробую ще раз набрати.... - Комментарий продавца
Доброго дня! Відбулася з Вами переписка у вайбері. В нас передоплата на замовлення з формою оплати наложений платіж. Від вас передплата не находила, замовлення не відправили.
- Комментарий продавца
