Відгуки про компанію СКРИНЬКА Магазин товарів для рукоділля
- Процків Т.
Добрий день!Мені приємно було замовляти в цій компанії .Працівники молодці швидко зі мною зв язалися,уточнили нюанси,товар прийшов через 3 дні ,якість хороша ,ціна відповідає вказаній на сайті.Дякую працівникам ,а людям раджу)))
- Наталия О.
Обязательно посоветую эту компанию таким же как я рукодельницам
- Наташа
- Катерина Х.
- Лілія Л.
Дівчата з інтернет-магазиту та із самого магазину просто модолчинки! Замовляла 2 вишивки бісером, 1 відразу забрала на наступний день, дівчата гарно підібрали бісер, необхідні інші речі для вишивки і навіть підказали певні нюанси у вишиванні бісером, бо я початківець.Дуже приємно було з ними спілкуватись.Вже навіть розпочала вишивати - не змогла дочекатись:)Надіюсь стану постійним клієнтом.2 замовлення обіцяли скомплектувати через 2 тижні-в магазині його не було в наявності.Бажаю багато клієнтів
- Юлія К.
- Олена В.
Заказ прошел пол страны, по их ошибке а счет выставили мне, я ждала три недели. Я разочарована!!!!!!
- Коментар продавця
??? Не зрозуміли коментаря....
Як це півкраїни? В нас нічого подібного небуло.
Рахунки ми нікому не виставляємо
- Коментар продавця
- Виктория Д.
мне товар так и не пришел. я звонила трубку - не брали. ко мне никто ни единого раза так и не позвонил
- Наталия И.
Минув місяць, заказ не виконано. Навіть ніхто не звязався.
- Наталія К.
