Відгуки про компанію СКРИНЬКА Магазин товарів для рукоділля
- Елена В.
Дякую за якісну схему та підбір ниток до неї. Позитивні враження від співпраці, замовлення прийшло швидко, всі товари в наявності, якість співпадає з інформацією на сайті.
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дякую Вам за оцінку нашої роботи! Бажаю Вам приємного вишивання та до нових покупок ;)
- Коментар продавця
- клобукова алла александровна
Спасибо вам большое, за схемы очень понравились.
- Оксана М.
Вже другий день роблю замовлення. І ніхто навіть не передзвонює
- Коментар продавця
Доброго дня!
Спілкувалася з вами по телефону. Ви робили замовлення якраз у період травневих вихідних.
Рахунок та рекізити на передоплату скинула. Очікуємо на надходження коштів від вас, щоб відправити замовлення.
- Коментар продавця
- Ірина С.
Все дуже добре.
- Оксана Д.
Купляла в цьому магазині вперше і точно в останнє. Схема для великоднього рушника не відповідає розміру, і щей з залишками фарби від нанесення друку. Чим вивести продавець не знає(
- Коментар продавця
Доброго дня! Ви здійснили у нас покупку і відразу були претензії про те, що придбана заготовка є не оригінальна. Дійшло до того, що з вами особисто сконтактовувався розробник Заготовки та переконував про оригінальність даного товару. Через тиждень ви висунили претензію, що є плями - на предвставленому фото та відео я не бачу їх. Я розяснила Вам, що це швидше за все пилинка/ворсинка, яка при друці потрапила на тканину, вона нічим не виведеться (а "не я не знаю чим вивести"). Малюнок даної заготовки такий, що частина вишивається, а частина є друкована, тобто малюнок яйця не вишивається, має фарбований фон - можливо ці по вашому "плями" є чатиною задуманого виробником фону. Я налогошую, що на наданих вами фото та відео нами не було помічено ніяких дефектів на тканині. Оскільки ви дану заготовку уже почили вишивати, та вишили добрячий кавалок, то відповідно обміняти чи повернути ми її уже не можемо.
- Оксана
По перше претензій не було! Просто запитала чому на даній вишивці не має лого. По друге розмір вказано не правильно і на даний час (хоча ви казали що помилка і виправите) А бризги фарби точно не задумані виробником, і я чомусь їх бачу а ви бо вам так зручно ні(постараюсь зробити краще фото, щоб і ви побачили), може вам так подобається, щоб були плями на тканині, мені особисто ні! І я запитала нормально чим вивести, а ви порадили не зациклюватись(про повернення взагалі мови не були, але для себе висновок про даний магазин зробила і написала правдивий відгук. (взагалі то негативних відгуків у вас багатенько(
- Коментар продавця
Коментую щодо "взагалі то негативних відгуків у вас багатенько(" : як показує практика, не всіх можна на 100% задовільнити, у кожній сфері життя так є, не тільки у торгівлі чи окремо взятому нашому магазині... негатив завжди такі покупці люблять писати. Позитивних приємних відгуків маємо багато - отримуємо як повідомплення на вайбер, є фото від покупців, багато виставляємо у інстграмі. І дуже багато дзвінків від покупців, що замовлення отримали та задоволені. Нажаль не всі вміють на порталі залишити коментарі.... "Якщо тебе не критикують, значить ти нічого не робиш" (с)
- Оксана
Взагалі це мій перший негативний відгук! І написаний правдиво, а не лише для того щоб просто написати. А ви на вказані вам зауваження не реагуєте, лише чомусь виправдовуєтесь, що ваш магазин такий "хороший".
- Коментар продавця
Дякую за вашу оцінку роботи нашого магазину. Взяли її до уваги, працюємо над виправленням наших помилок та вдосконаленні роботи.
- Коментар продавця
- Лілія Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАліна В.
чи відправили ви мені кофту?
- Коментар продавця
Так, відправлено. Такі повідомлення треба писати у чат, або на вайбер, чи телефонувати.
- Коментар продавця
- Христина М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Д.
Вказаної серветки не було в наявності. Вислали пізніше ніж обіцяли... Замовлення складено 5.03 отримала 15.03....(відстань 150км)
- Коментар продавця
Доброго дня
На сайті в період , коли Ви робили замовлення, була виставлена інформація про те, що замовлення збираються та відсилаються із затримкою внаслідок сезонного напливу замовлень. У вайбер переписці я теж вказувала з якого числа буде відправка - було прописано, що відправка "з 9/03", тобто після 9/03, відповідно відправили 11/03 укрпоштою, Ви отримали 15/03. Можу скрін надати. Також спілкувалася з Вами по телефону. Бажаю Вам приємного вишивання. - Ірина
Відправили серветку 13.03 в мене теж є переписка
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСтефа Ф.
Не відправили замовлення і не звмязались зі мною((
- Коментар продавця
Доброго дня!
Дзвонили до Вас декілька разів. Ви не відповіли, також були короткі гудки.
Зараз спробую ще раз набрати.... - Коментар продавця
Доброго дня! Відбулася з Вами переписка у вайбері. В нас передоплата на замовлення з формою оплати наложений платіж. Від вас передплата не находила, замовлення не відправили.
- Коментар продавця
