Відгуки про компанію СКРИНЬКА Магазин товарів для рукоділля
- Наталья Т.
Очень хорошая компания!!!мой заказ обработали быстро и качественно!!!помогли подобрать схемы. Сервисом очень довольна!рекомендую всем!!!
- Коментар продавця
Гарно дякую Вам за відгук!
І Дякую, що Ви замовили у нас !
Бажаю Вам приємних хвилин вишивання!
- Коментар продавця
- Ольга В.
Заязалися зі мною через місяць
- Коментар продавця
Доброго дня!
Вибачте, але ви залишили Замовлення під час стану карантину. про режим нашої роботи була інформація на сайті.
- Коментар продавця
- Ольга Н.
- Христина К.
- Тетяна В.
На заказ даже никто не ответил
- Коментар продавця
Доброго дня!
Вибачте, але ви залишили Замовлення під час стану карантину. про режим нашої роботи була інформація на сайті. - Тетяна
У вас на сайте не было указано, что вы совсем не работаете во время карантина. Прошло почти полтора месяца, но я вижу до моего заказа у вас руки так и не дошли. И вообще не поняго собираетесь вы мне го отправлять или нет?
- Коментар продавця
- Вікторія Б.
Сервісом і товаром задоволена! 9
- Вікторія
9 - випадково набралося. видаліть її
- Вікторія
- Надія К.
Замовляла набор вишивки лентами ,попросили оплату на карту як тільки ми кинули гроші на карту продавець пропав довгий час не брав трубки та не підписував потім сказали що гроші прийди будуть відправлення у вівторок але у вівторок юого небуло а боло аж у четверг про це небуло навіть попередження ,коли прийшла посилка почала вишивати ленти дуже в жахливому стані тільки поченаєш щит вони починають розпоровуватися сама тканина на якій зображення теж почала розміщатися просто шкода грошей (
- Коментар продавця
Доброго дня!
Набір для вишивки летнами за 166 грн від виробника "Марічка" ви замовили у четвер, я відразу з вами зв'язалися, ви оплатили, відправка у теперішній час карантину відбувається у певні дні. Я повідомила вам, що відправка відбувається вівторок-середа-четвер. Ви наярювали субота-неділя (по ваших словах "довгий час, на який пропав продавець"). Набір вам був відправлений у середу. Окрім того, ви знайомі із реальним нашим магазином, який знаходиться у Львові на Південному (але у даній ситуації не працює через КАРАНТИН). Тому ваш відгук вважаю безпідставним щодо нашої роботи. Вашу Незадоволеність власне набором я передала виробнику. Але власне ви ні разу не написали мені про якість набору....
- Коментар продавця
- Ірина К.
- Зоряна Ю.
Покупкою задоволена!Менеджер швидко зв’язався зі мною і швиденько відправили посилочку!Рекомендую!
- Коментар продавця
Дякую за Ваш відгук!
Бажаємо Вам приємного вишивання!
- Коментар продавця
- Вероніка Ш.
Все супер . Та швидко
